3. hét vége

Mérleg: 58.4 kg

Kiló az nem sok, centiben viszont tovább alakultam.Fotóztam is, majd külön postban felteszem. Jöjjenek az adatok:

Szerintem egész jó. A derekamon, hasamon már én is látom. És a gatyámon érzem, hogy a combomból is elindult. Kényelmesebb ott is. Ha így haladok két hét múlva a másik gatyám hordom.

Ma reggelire sárgadinnyét ettem, negyedkilót, 90 kcal. Úgy érthető amikor egyszer 2 hétig csak sárgadinnyét ettem hogy lesoványodtam… Ha két kilót megettem se volt elég semmire.  Fogalmam sincs mit fogok még. A kukoricát megfőzöm tuti. Meg lehet elcsípek még málnát. Nem is tudom, boltba kéne menni, vagy nem. A gyerekek kolbászt ennének azt mondták, De ha du megyünk strandra ott úgyis hal lesz. A fene tudja. Meg csinálok szendvicset. meg kéne még zöldség. Á, nincs kedvem boltba menni az a fő gond.

Szép napot mindenkinek! aki teheti, és szereti, irány a strand ebben a jóidőben 🙂

Címkék: , , , ,
Tovább a blogra »